6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Bu Kanun Kapsamındaki Haklarla İlgili Aydınlatma Formu Güncellenmiştir! Detaylı Bilgi

TODAY & TOMORROW

Kullanım Koşulları

Today & Tomorrow  Uygulamalı Danışmanlık (Akdoğan Eğitim ve Proje Yönetim Danışmanlık Ltd.Şti.) olarak tüm üyelerimizi internet sitesinde toplanan üyelik bilgileri ve paylaşılan özgeçmişlerin kullanımı hakkında bilgilendirmek isteriz.


Üyelerimiz sistem üzerinden özgeçmiş kaydetme ve iş başvurusu yapma olanağına sahip olup, bu bilgiler sadece Today & Tomorrow tarafından görülecek şekilde web portalında saklanmaktadır. 


Today & Tomorrow  Uygulamalı Danışmanlık,  üyelerinin kişisel bilgilerini, yeni hizmetleri tanıtmak, makale, yazı, iş fırsatı bilgisi göndermek, bilgi güncellemek, elektronik posta ile bildirimlerde bulunmak ve üyeleriyle iletişimi devam ettirebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Bilgiler hiçbir şekilde burada belirtilen amaçlar dışında kullanılmamaktadır. 


Üye bahsi geçen bilgilendirmelerin kendisine ulaştırılmasını istemez ise dilediği zaman gelen e-postaların altındaki abonelikten çıkmak istediğini belirten linke tıklayarak e-posta gönderilmemesini sağlayabilir. 


Size sunulan bu site, güvenli bir site olup, kullanıcı adınız ve şifrenizle aynı anda iki kişi sisteme giremez. Siteden yararlanma hakkı sadece üyeye aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenin gizliliği de üyenin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Eğer site üzerinde işlem yaparken sizin şifrenizle sisteme giriş yapıldığına dair bir mesaj alırsanız, sisteme tekrar giriş yaparak derhal şifrenizi değiştiriniz. Şifre değişikliği için "Şifremi Sıfırla" linkini tıklayınız. 


Siteye giriş yaptığınızda “Beni Hatırla” özelliği devreye girer, bu özelliği istediğiniz zaman giriş kutusunda yer alan işaretlemeyi kaldırarak kapatabilirsiniz. Beni Hatırla özelliği devrede olduğunda, aynı tarayıcı üzerinden giriş yaptığınızda sistem sizi tanır ve tekrar giriş yapmanıza gerek kalmadan site içinde gezebilirsiniz. Güvenliğiniz için, kendi bilgisayarınız dışında bir bilgisayar ile giriş yaptığınızda tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra "Çıkış" butonunu tıklamanızı öneririz.


Üye, özgeçmişinde vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli olduğunu, bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı olması nedeniyle herhangi bir zarara sebep olması halinde tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeğini kabul eder.


Her türlü soru ve öneriniz için www.tatud.com sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimize ulaşmak için lütfen tıklayınız


Today&Tomorrow  Uygulamalı Danışmanlık, bugünden farklı bir yarın için he zaman yanınızdadır….bize destekleriniz ve güveniniz için teşekkür ederiz.


Today & Tomorrow  Uygulamalı Danışmanlık 
(Akdoğan Eğitim ve Proje Yönetim Danışmanlık Ltd.Şti.)
Sahrayıcedit Mah. Atatürk Cad. Mesa Koz No:69 D:68 K:5 Kadıköy İstanbul
www.tatud.com