6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Bu Kanun Kapsamındaki Haklarla İlgili Aydınlatma Formu Güncellenmiştir! Detaylı Bilgi

TODAY & TOMORROW

Today & Tomorrow

TODAY & TOMORROW, “Bugünden farklı bir yarın’” sloganı ile 2005 yılında kurulmuş olup, danışmanlık ve eleman seçme-yerleştirme hizmetleri sunarak müşterilerine sektörde rekabet üstünlüğü yaratmayı hedeflemektedir.

 

Ortakları lojistik ve tedarik zinciri alanında 25 yılı aşkın deneyime sahip olan TODAY & TOMORROW, tedarik zinciri yönetiminin halkalarında lojistik hizmeti üreten ile hizmet alan sanayi firmalarına odaklanmıştır.

 

Hizmet alan tarafa, ihtiyaçlarını tanımlama, şirket stratejilerini tasarlama ve/veya iyileştirme ve doğru tedarikçi ile uygun fiyatlar çerçevesinde çalışma imkanı yaratırken, lojistik hizmeti üreten firmalara da strateji geliştirme, hizmet kalitelerini arttırma, maliyet kontrollü verimlilik artışı sağlama, insan kaynaklarını güçlendirme ve satış & pazarlama aksiyonlarına yoğunlaşma yönünde yönetimsel danışmanlık desteği, lojistik sektöründe yatırım yapmak isteyen firmalara yönelik danışmanlık, İşkur’un 187 nolu Özel istihdam bürosu izni kapsamında eleman seçme ve yerleştirme danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

 

TODAY & TOMORROW, firmaların kısıtlı zaman kaynaklarını maksimum verimlilik içerisinde kullanarak, çizilen görev tanımına uygun yetkinlikleri olan doğru adayları sunmayı hedef edinmiştir.

 

Bu danışmanlık hizmetini sunarken, firmaları bilgi, tecrübe ve olumlu kişilik özellikleri ile daha ileri taşıyabilecek, şirketlerin dinamizmine ayak uyduracak ve yaratıcı fikirleri ile şirketine değer katacak adayları kendine özel seçme ve yerleştirme teknikleri ile belirlemektedir.

 

Uygun niteliklere sahip çalışanların bulunup işe alınması, şirketlerin devamlılığı ve gelişmesi için son derece önemli bir insan kaynakları etkinliğidir. Özellikle eğitimli eleman eksikliğinin olduğu ve eleman sirkülasyonunun yoğun yaşandığı sektörlerde, bu süreç daha da önem kazanmaktadır.

 

Firmaların kurumsal yapısını ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek ve en uygun olabilecek aday ile eşleştirme yaparak hedef odaklı hizmet sunmaktadır. Doğru işe doğru aday sunmanın yanısıra, sektördeki firmaları iyi tanımanın avantajıyla, doğru adaya doğru iş sunmayı da hizmet kapsamına almıştır.

 

TODAY & TOMORROW , müşterilerine zengin CV bankasından aday sunmanın yanısıra , müşterilerinin bizzat üye oldukları insan kaynakları web portallarını onlar adına yöneterek, CV inceleme, eleme, görüşme, müşteriye önerme ve görüşme randevularını organize etme hizmeti de vermektedir.